Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Квест «У чому скарб Світязя?»

Дата: 16 листопада 2021 о 10:22, Оновлено 16 листопада 2021 о 10:24
Автор: Ключук О. В.
21 перегляд

А чи знали ви, що на Шацьких озерах є чим зайнятися не лише літом, але й восени? В цьому ми переконалися на власному досвіді, адже учні нашої школи стали учасниками пригодницького квесту «У чому скарб Світязя?», який відбувся 7 листопада на території пансіонату Шацькі озера від Nester-House.
Щирі слова вдячності за високий професіоналізм хочеться висловити справжнім майстрам своєї справи, а саме:
- креативним і творчим розробникам та ведучим заходу Ірині Хвисючик та Марії Ханзерук;
- прекрасним і непередбачуваним фотографам та розробникам скарбів Владу Мальцеву та Віталію Редькові;
- за гарне частування та прекрасну локацію керівництву ресторації Nester-Haouse та особисто Петру Нестеруку.
Величезне та щире спасибі усім причетним до підготовки, проведення та організації такого роду заходу. Подяка за ваш неоціненний труд, посмішки дітей, які не сходили із їхнього обличчя.
Відгук Світлани Личманюк, учениці 9 класу:
«Осінні канікули для нас видалися дуже захопливими, адже нам була організована поїздка на берег чудового озера Світязь для участі у квесті. Милі, добрі та привітні ведучі вміло провели нам різного роду конкурси та ознайомили з надзвичайно цікавою інформацією про кожне озеро, що розташоване на території нашої громади. Як підсумок ми знайшли скарб і зрозуміли, що він полягає у кожному з нас: розробники подарували нам магнітики із нашими фотографіями. Після квесту ми усі дружно поїхали до ресторації Nester-House, де чудово провели час і посмакували смачнючою піцою. Не було такого, що мені не сподобалось, адже все було продуманим до дрібниць. І хоч повертатися додому не дуже хотілося, та дорогою ми усі дружно співали пісень та мріяли, щоб такі поїздки відбувалися якнайчастіше…»
Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.